

Serdecznie zapraszamy w dniach 20-21 czerwca 2026 r. do Elbląga na Elbląskie Święto Muzyki! Elbląg 2026.
Spotkamy się 20 i 21 czerwca a w tych dniach na ulicach miasta wystąpią m.in. MUD/O, The Stubs, Agata Karczewska, Zagi, Fida, Postman, Michał Kowalonek, ńoko & NOVIKA, Pepesza, Nene Heroine, Omasta i wielu innych solistów i zespołów!
Artyści związani z Borówka Music zagrają przy Bramie Targowej:
sobota 20.06
Pepesza – 15:00
Postman – 16:30
Zagi – 18:00
niedziela 21.06
Fida – 13:00
MUD/O – 14:30
Michał Kowalonek – 16:00
Wstęp wolny! Do zobaczenia w Elblągu!!!
Data wydarzenia: 20-21 czerwca 2026 r.
Zapraszamy na strony:
www.facebook.com/cseswiatowid/
Miejsce: Elbląg. Stare Miasto w Elblągu.
Źródło: www.fb.com/borowkamusic
Fot. www.fb.com/borowkamusic