Posiadasz przestarzałą wersję przeglądarki, niektóre elementy mogą być błędnie wyświetlane. Zalecamy korzystanie z najnowszych wersji Google Chrome lub Firefox x
Plakat zapraszający w dniach 3-5 lipca 2026 r. do Elbląga na Festiwal Smaku i Tradycji Elbląg 2026.  Plakat zapraszający w dniach 3-5 lipca 2026 r. do Elbląga na Festiwal Smaku i Tradycji Elbląg 2026. 
Serdecznie zapraszamy w dniach 3-5 lipca 2026 r. do Elbląga na Festiwal Smaku i Tradycji Elbląg 2026 

Serdecznie zapraszamy w dniach 3-5 lipca 2026 r. do Elbląga na Festiwal Smaku i Tradycji Elbląg 2026.

FESTIWAL SMAKU I TRADYCJI W ELBLĄGU!

Już w dniach 3–5 lipca 2026 r. zapraszamy do Elbląga, który na trzy dni zamieni się w wyjątkową przestrzeń pełną smaków, kolorów i rodzinnych atrakcji!

Program wydarzenia
Sobota
12:00–13:00 – Balonowe Love
13:00–14:00 – Warsztaty cukiernicze z dekorowania słodkich pierniczków
14:00–15:00 – Stwórzmy własną zakładkę do książki!
15:00–16:00 – Tworzenie łapaczy snów
16:00–17:00 – Wykonywanie autorskich bransoletek
Niedziela
12:00–13:00 – Pokaz Magii i Iluzji
13:00–14:00 – Warsztaty cukiernicze z dekorowania słodkich babeczek
14:00–15:00 – Malowanie figurek gipsowych
15:00–16:00 – Pokaz baniek mydlanych
16:00–17:00 – Zabawa z gliną samoutwardzalną
To idealna okazja, aby spędzić letni weekend w wyjątkowej atmosferze, odkrywać nowe smaki, wspierać lokalnych twórców i korzystać z licznych atrakcji przygotowanych dla całych rodzin.
Smakuj, twórz i spędź czas razem z nami!
3–5 lipca 2026 r.
Elbląg, Stare Miasto
Godziny handlu: 10:00–20:00

Data wydarzenia: 3-5 lipca 2026 r.

Zapraszamy na strony:
www.facebook.com/events/
www.facebook.com/jarmarkregionalny

Miejsce: Elbląg. Stare Miasto w Elblągu.

Źródło: www.fb.com/events
Fot. www.fb.com/events

Plakat zapraszający w dniach 3-5 lipca 2026 r. do Elbląga na Festiwal Smaku i Tradycji Elbląg 2026. 

Nadchodzące wydarzenia

od czw. 25 cze 2026
od pią. 26 cze 2026

Szczupliny,

26.06.2026 - 28.06.2026

Klasyczna Jazda w Rumianej Dolinie Szczupliny 2026

pią. 26 cze 2026
+
Zgłoś problem
Wybacz ale w tak niskiej rozdzielczości nie jesteśmy w stanie pokazać piękna Warmi i Mazur